Угода щодо використання сайту

1. Умови використання сайту
 
1.1. Ця Угода користувача (яка іменується в подальшому Угода) є офертою умов користування веб-сайтом http://www.e-shoes.com.ua (далі – Сайт), в особі Адміністрації сайту та фізичною особою (яка іменується надалі Користувач) , та регламентує умови надання Користувачем інформації для розміщення на Сайті.
1.2. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, яка будь-коли здійснила доступ до Сайту, яка досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.
1.3. Моментом укладання цієї угоди вважається момент будь-якої взаємодії користувача з сайтом. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитись з цією Угодою до моменту здійснення покупок на Сайті. Справжнім користувач підтверджує свою згоду з усіма умовами угоди користувача. У разі незгоди з умовами Угоди використання Сайту Користувачем має бути негайно припинено.
1.4. Ця Угода може бути змінена та/або доповнена Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритим та загальнодоступним документом.
1.5. Угода передбачає взаємні права та обов'язки Користувача та Адміністрації Сайту за такими пунктами:
  • - Порядок використання Сайту,
  • - Політика конфіденційності,
  • - Обмеження відповідальності Адміністрації сайту,
  • - порядок дії Угоди.
2. Порядок використання Сайту
 
2.1. Сайт www.e-shoes.com.ua дозволяє вам переглядати та завантажувати інформацію з нашого сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, розповсюджувати для громадських чи комерційних цілей. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або комп'ютерних мережах забороняється.
2.2. При реєстрації на сайті та оформленні замовлень, ви погоджуєтесь надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані. Інтернет магазин E-shoes.com.ua залишає за собою право розсилати наші акційні пропозиції на ваш e-mail, вказаний у замовленні. Якщо ви не бажаєте отримувати інформативні смс за нашими акціями, просто зателефонуйте до центру прийому дзвінків і відмовтеся або напишіть відмову від розсилки на пошту. У разі відмови ми зобов'язуємося виключити вашу адресу з розсилки. Це розсилання може здійснюватися у разі прийняття рішення Адміністрацією про таке розсилання.
2.3. В процесі реєстрації на сайті, ви отримуєте логін та пароль за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном та паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтесь повідомити про це Адміністрацію сайту.
2.4. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо покращення роботи або з будь-якою іншою інформацією. При цьому ви несете відповідальність, що це звернення не є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, дискримінацію людей за якоюсь ознакою, а також містить образи або іншим чином порушує чинне законодавство України.
 
3. Персональна інформація Користувача
 
3.1. Адміністрація сайту з повагою та відповідальністю відноситься до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка стала відвідувачем цього сайту. Приймаючи цю Угоду Користувач дає згоду на збирання та використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політики Адміністрації сайту про захист персональних даних. Крім того, користувач дає згоду, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти та підтримувати інформацію, пов'язану з обліковим записом Користувача з метою надання відповідних послуг.
3.2. Адміністрація сайту зобов'язується здійснювати збір лише тієї персональної інформації, яку Споживач надає добровільно у разі, коли інформація потрібна для надання (покращення) послуг Споживачу.
3.3. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адресу та електронну адресу, так і вторинні (технічні) дані – файли cookies, інформація про з'єднання та системна інформація.
3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована у разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, підвладних Адміністрації сайту, Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, завдану таким доступом.
3.5. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через інтернет-сайт www.e-shoes.com.ua інформацію з метою покращення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), для маркетингових чи дослідних цілей, а також для інших цілей , які не суперечать положенням чинного законодавства України.
 
4. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту
 
4.1. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки та неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті. Адміністрація сайту не дає гарантії точності, вірності та повноти матеріалів, представлених на Сайті. Адміністрація відмовляється від усіх явних або певних гарантій, включаючи будь-які гарантії точності, дотримання прав і придатності для конкретних цілей. У разі старіння матеріалів на Сайті не зобов'язується оновлювати їх. Адміністрація сайту за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання матеріалів Сайту. Опис до товарів вноситься відповідно до даних наданих постачальниками товарів, адміністрація сайту не несе відповідальності за достовірність інформації, яка надана на сайті. Адміністрація сайту прикладає всі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність інформації, що надається на Сайті. Вся інформація та матеріали надаються на умовах "як є" і "як доступно", без будь-яких гарантій, як явних, так і на увазі.
4.2. Інформація на Сайті постійно оновлюється і може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення інформації, що зберігається на Сайті.
4.3. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за висловлювання та думки відвідувачів сайту, залишені як коментарі або огляди (якщо така можливість залишення коментарів надана Адміністрацією). Думка Адміністрації сайту може не збігатися з думкою та позицією авторів оглядів та коментарів. У той же час Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікації повідомлень, що порушують чинне законодавство чи норми моралі.
4.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача щодо третіх осіб або третіх осіб щодо Користувача.
4.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, збитки або витрати (реальні чи можливі), що виникли у зв'язку з інформацією на Сайті або цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.
4.6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого облікового запису на сайті www.e-shoes.com.ua (втрата логіна, пароля, іншої інформації).
4.7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповну, неточну, некоректну вказівку Користувачем своїх даних під час створення облікового запису Користувача.
4.8. При виникненні проблем у використанні сайту www.e-shoes.com.ua, отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб або інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, у тому числі при виявленні на сайті незаконно опублікованої вашої інтелектуальної власності (фото, текст , та ін.), будь ласка, зверніться до Адміністрації Сайту www.e-shoes.com.ua для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати та усунути відповідні дефекти, обмежити та запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, за необхідності, обмежити або припинити зобов'язання щодо надання своїх послуг будь-якому Користувачеві та клієнту, який навмисно порушує приписи Угоди та функціонування роботи Сайту.
4.9. З метою викладеного вище Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію та вживати технічних та юридичних заходів для припинення доступу до Сайту Користувачів, які створюють згідно з висновком Адміністрація сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або Користувачів, які порушують вимоги Угоди.
 
5. Порядок дії Угоди
 
5.1. Ця Угода є договором. Адміністрація сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і запровадити нову. Подібні зміни набирають чинності з моменту їхнього розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.
5.2. Ця Угода набуває чинності при першому відвідуванні Сайту Користувачем та діє між Користувачем та Компанією протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.
5.3. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності адміністрації сайту. Усі виняткові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання сайту Користувачами можливе суворо у рамках Угоди та законодавства України про права інтелектуальної власності.
5.4. Усі торгові марки та назви, на які даються посилання в матеріалах цього Сайту, є власністю їх відповідних власників.
5.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати будь-які частини Сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл надано Користувачеві Адміністрацією сайту.
5.6. Ця Угода регулюється та тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, які не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.
Взуття Ecco – взуття для життя!
© 2013-2024 р., e-shoes.com.ua. All Rights Reserved.
ПІДТРИМКА КЛІЄНТІВ (консультації доступні з пн по сб з 9.00 до 17.00, нд вихідний):
(095) 94-31-999, (093) 12-51-999