Гарантія

Гарантії та повернення товару

У випадку, коли вам не підійшов з якихось причин товар, ви маєте право, згідно з чинним законодавством України, його обміняти на аналогічний або повернути протягом чотирнадцяти днів, не враховуючи дати покупки. Звісно, необхідність повернення товару краще повідомити максимально оперативно.

Якщо ви бажаєте обміняти товар належної якості, це можливо в тому випадку, якщо:
  • Отримана річ не використовувалася;
  • Якщо збережено її товарний вигляд, а також споживчі властивості та ярлики;
  • Якщо збережено оригінальну упаковку, в якій ви придбали товар.
У тих випадках, коли умов не дотримано, магазин може відмовити у поверненні коштів чи обміні товару.
 
Розрахунки з покупцем виконуються при поверненні товару, виходячи з тієї вартості, яка була на час продажу. Гроші покупцю повертаються того дня, коли договір розірвано. Якщо гроші неможливо повернути цього дня, то вони повертаються в інший термін згідно з домовленістю сторін, проте не пізніше ніж протягом семи днів.
 
Що стосується повернення чи обміну витрати, пов'язані з транспортуванням товару, і навіть можливі банківські комісії, пов'язані з переказом грошей, лягають на клієнта. Виняток – лише ті випадки, коли покупцю потрапив товар із дефектом. Щодо доставки, то за неї платить покупець.

Гарантійні терміни

Гарантійні строки товарів згідно з р.2 ст.7 п.2 Закону України «Про захист прав споживачів»:

Взуття для дорослого населення:
 
Взуття повсякденне:
  • 30 днів із дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.
Взуття модельне:
  • 30 днів із дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.
Взуття дитяче:
  • 30 днів із дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.
Взуття для активного відпочинку:
  • 60 днів від дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.

Відповідно до м. І ст.1 Закону України «Про захист прав споживачів»:

Гарантійний термін - це термін, протягом якого виробник (продавець) бере на себе зобов'язання про здійснення безкоштовного ремонту або заміни відповідної продукції у зв'язку із запровадженням її в обіг.
 
Термін служби – календарний термін використання продукції за призначенням, протягом якого виробник гарантує її безпеку та несе відповідальність за суттєві недоліки, що виникли з його вини.
 
Термін служби дорівнює гарантійному терміну.
 
У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків виробник (продавець) діє згідно з ІІ ст.8 Закону України «Про захист прав споживачів».
 
При закінченні гарантійного терміну звернення щодо недоліків не розглядаються.
 
Гарантійний термін носіння (експлуатації) нараховується з дня продажу через роздрібну мережу або початок сезону (для взуття):
  • Зимовий сезон із 15 листопада по 15 березня;
  • Літній сезон із 15 травня по 15 вересня;
  • Весняно-осінній сезон з 15 березня по 15 травня та з 15 вересня по 15 листопада.
Купуючи товар у магазині нашого бренду, клієнт погоджується з умовами, передбаченими гарантійними зобов'язаннями.

Порядок експлуатації взуття

Після кожного разу експлуатації взуття її треба упорядковувати. Вологе взуття повинне сушитися без використання нагрівальних та опалювальних приладів за кімнатної температури. При цьому слід уникати потрапляння прямих променів сонця, а також використовувати спеціальні вставки-каркаси, які дозволяють зберегти форму взуття.
 
Взуття, а також шкіргалантерейні вироби слід захищати від впливу парів, шкідливих хімічних речовин та газів.
 
Не слід взуття сильно терти під час чищення, оскільки воно втрачає в такому разі початковий вигляд. Також не можна прати її за допомогою пральної машини та використовувати відбілювач.
 
Одягайте взуття лише у розшнурованому або розстебнутому вигляді. При цьому користуйтеся ріжками, що дозволить уникнути деформації. Не перетягуйте шнурки, щоб уникнути розриву шкіри та кріплення. Не знімайте взуття в розшнурованому вигляді і наступаючи на задник, щоб запобігти таким чином відриву підошви. Якщо на взутті є декоративна фурнітура, обережно з нею поводьтеся.
 
Якщо підошва зроблена з натуральної шкіри, а також, коли каблук обтягнутий цим матеріалом, не надягайте таке взуття в дощ. Це стосується взуття з тканинним верхом і прошивним методом кріплення. Промокання подібного взуття не вважатиметься підставою, що дає можливість поводження з претензією. Тому на метод кріплення підошви і матеріал потрібно звертати особливу увагу.
 
Гарантія водонепроникності надається виробником тільки на гумове взуття, а також на взуття з використанням водонепроникних мембран.
 
Взуття на тонких або високих підборах не повинно використовуватися для ходьби по щебеню, гравію, бруківці, оскільки це може призвести не тільки до зіпсованого взуття, а й для отримання травм. Модельне взуття повинне використовуватись лише в умовах твердої, рівної поверхні. Носіння в сніжну погоду цього виду взуття може супроводжуватися осіданням на його поверхні тих хімікатів, які використовують комунальні служби з метою прискорення танення снігового покриву. Плями, які з цієї причини виникли, не є підставою для подання претензії на адресу виробника.
 
Якщо зазначені вище правила були дотримані належним чином, то магазин гарантує високу якість товарів протягом усього того терміну служби, який передбачений українським законодавством, а також відповідною документацією нормативно-технічного характеру.
Взуття Ecco – взуття для життя!
© 2013-2024 р., e-shoes.com.ua. All Rights Reserved.
ПІДТРИМКА КЛІЄНТІВ (консультації доступні з пн по сб з 9.00 до 17.00, нд вихідний):
(095) 94-31-999, (093) 12-51-999