Ecco Gore-Tex

Принцип работы

Купуючи собі взуття, ми дуже рідко замислюємося про її властивості докладно. При цьому практично завжди споживачі звикли звертати увагу лише на кілька базових критеріїв, серед них:
  • Натуральність матеріалу;
  • Зручність колодки;
  • Прийнятна ціна;
  • Стильність взуття та його відповідність актуальним модним тенденціям.
Однак у випадках, коли йдеться про спеціальне взуття, яке має не промокати, беруться до уваги й інші важливі критерії. Одним із них є використання взуття Ecco Gore-Tex.
 
Відповідаючи на запитання про те, що таке гортекс, слід зазначити, що так називають мембранну тканину, яка виробляється у процесі виготовлення спеціального взуття та одягу. Складається гортекс із трьох шарів. Це зовнішня тканина, внутрішня тканина та мембрана.
 
Мембрану гортексу виготовляють із тефлону (фторопласту). Основна властивість матеріалу – це його водонепроникність, якою він завдячує саме своїй мембрані. Що стосується її будови, то вона являє собою тоненьку фторопластову плівку, що має велику кількість отворів на обрану одиницю площі. Це майже півтора мільярда пір на один кубічний сантиметр.
 
Говорячи про водостійкість гортексу, варто зазначити те, що цей показник знаходиться на позначці двадцять вісім тисяч міліметрів ртутного стовпа. Такий високий рівень водостійкості необхідний через великий тиск, що чиниться тілом людини на взуття. При цьому отвори мембрани такі, що у рідкому вигляді вода не проходить через них, а в пароподібному стані проходить чудово.
 
Винайшов цю тканину Вілберт Гор разом із сином Робертом у 1969 році. На ринку зараз є безліч матеріалів, в яких використовується технологія, ідентична тій, яка завжди застосовувалася при виготовленні гортексу. Хоча багато часу з моменту створення матеріалу минуло, механізм його виробництва узятий на озброєння брендами, які створюють водонепроникне взуття.
 
Говорячи про властивості гортексу, нам необхідно згадувати не лише водонепроникність, а й термофізіологічні властивості. Так, якісний текстиль надає мембрані матеріалу додаткової міцності, забезпечуючи її постійний захист. Коли виникає потреба, додається ізолюючий шар, який захищає ноги від термічних факторів.
 
Повітронепроникність гортексу також є однією з тих властивостей, які роблять її затребуваною в процесі виробництва взуття. Ефективно відводячи тепло та продукти випаровування зсередини, одночасно з цим матеріал не пропускає вологу всередину. Це дозволяє шкірі ніг не лише дихати, а й відчувати себе у теплі та комфорті. Саме тому гортек застосовується у процесі виробництва взуттєвих виробів часто та ефективно.
 
Всі матеріали, з яких гортек виготовляється, проходять найсуворіші лабораторні дослідження, що дозволяє говорити про його чудову якість та високий ступінь надійності.
Взуття Ecco – взуття для життя!
© 2013-2024 р., e-shoes.com.ua. All Rights Reserved.
ПІДТРИМКА КЛІЄНТІВ (консультації доступні з пн по сб з 9.00 до 17.00, нд вихідний):
(095) 94-31-999, (093) 12-51-999