Як вибрати розмір

Якою б високою не була якість взуття, багато чого в її нормальному функціонуванні залежить саме від того, наскільки клієнту підійшов набутий розмір. Саме з цієї причини слід з особливою ретельністю поставитися до підібраного розміру, щоб куплене взуття не придавлювало ногу, але і не дозволяло їй бовтатися. І в першому, і в другому випадку процес ходьби та бігу суттєво утруднюється, приносячи людині дискомфортні відчуття.
 
Так як правильно підібрати розмір, якщо ви сумніваєтеся в ньому? Можна взяти устілку з тієї пари взуття, в якому ви почуваєтеся оптимально, та виміряти довжину. Це дозволить без будь-яких ускладнень швидко визначити відповідний розмір.
 
Є ще один непоганий варіант – вимір довжини своєї стопи. При цьому міряти необхідно обидві ноги, оскільки дуже часто одна стопа буває трохи довшою за іншу. І хоча ця тенденція дуже поширена, а візуально вона фактично непомітна, у разі вибору взуття, в якому одній стопі буде тісно, ви прирікаєте себе на дискомфортні відчуття або необхідність обміну товару. Тому, вимірявши дві ноги, виберіть значення, яке є великим.
 
Тепер розглянемо, як потрібно правильно міряти стопи? Стаємо на аркуш паперу та обводимо олівцем їх контури. При цьому олівець повинен постійно стикатися зі стопою і бути строго у вертикальному положенні. Коли процес «малювання» завершено, виміряєте відстань між крайніми точками малюнка. З обох стоп, як говорилося вище, вибираєте більше значення. Це і буде довжина, з якої потрібно виходити щодо розміру.
 
Правильно визначивши розмір стоп, ви можете бути практично впевнені в тому, що замовлене взуття підійде та забезпечить вам зручність та максимальний комфорт у процесі носіння.
Взуття Ecco – взуття для життя!
© 2013-2024 р., e-shoes.com.ua. All Rights Reserved.
ПІДТРИМКА КЛІЄНТІВ (консультації доступні з пн по сб з 9.00 до 17.00, нд вихідний):
(095) 94-31-999, (093) 12-51-999